Kalender

2013 Vastlapäev

Teisipäev, 12 Veebruar 2013,  4:30
sisestaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.Loetud kordi : 1136

HÕISSA, MEIL ON VASTLAD!  KALDAMÄE TAGA SUUREL MÄEL  MÕNUS TUJUKÜLLANE VASTLAPÄEV SAAB TOIMUMA 12. VEEBRUAR 2013 KOGUNEMISAJAGA KELL 16:30  JA VASTLASÕIDUD ALGUSEGA KELL 17:00 TUULA KÕIGE KÕRGEMAL MÄEL.   TULE TEE OMA VASTLASÕIT! LIUGU LASEVAD NII NOORED KUI VANAD, VANAEMAD-VANAISAD, NAABRID-TUTTAVAD, SÕBRAD SUGULASED.  VASTLASÕIDUKS SOBIB KÕIK, MIS HÄSTI LIBISEB – OLGU SEE SIIS PAAT, PESUKAUSS VÕI VANN. VÕIB KA KELGUGA TULLA. KES LUGU PEAB REESÕIDUST, SEE SAAB OSA SELLEST.  PÄRJATUD SAAVAD KÕIGE NOOREM JA KÕIGE VANEM LIULASKJA NING KÕIGE PIKEMA LIU LASKJA. TOIMUB KA SÕIDUVAHENDITE ÜLEVAATUS. EI PUUDU KA VASTLAKUKKEL, HERNESUPP JA VAARIKAVARRE TEE.  RAHVA KUTSUB KOKKU TUULA TUTULUS NING TOETAB TUULA JA PÄLLU KÜLARAHVAS.

Asukoht : Tuula küla, Kaldamäe taga
Kontakt : Valmar Dreger, tel:51 991 241
HÕISSA, MEIL ON VASTLAD! KALDAMÄE TAGA SUUREL MÄEL MÕNUS TUJUKÜLLANE VASTLAPÄEV SAAB TOIMUMA 12. VEEBRUAR 2013 KOGUNEMISAJAGA KELL 16:30 JA VASTLASÕIDUD ALGUSEGA KELL 17:00 TUULA KÕIGE KÕRGEMAL MÄEL. TULE TEE OMA VASTLASÕIT! LIU

Tagasi

JEvents v2.2.8   Copyright © 2006-2012

Meie projektide rahastajad

Tuula külakeskuse haljastustööde I etapp

Projekti rahastas siseministeerium kohaliku omaalgatuse vahenditest
 

Lipumasti soetamine ja paigaldamine külakeskusesse
Tuula seltsimajale nelja akna soetamine ja paigaldamine

Projekte rahastas rahandusministeerium kohaliku omaalgatuse vahenditest

Murutraktori soetamine MTÜ-le Tuula Tutulus

Projekti rahastas rahandusministeerium kohaliku omaalgatuse vahenditest
 
Kevadel sai teostuse projekt, mille käigus soetas MTÜ Tuula Tutulus  Tuula küla jaanituleplatsile 3 palklauda ja 2 prügikasti. Lisaks soetasime küla keskusesse 2 loodusesse sobivat prügikasti.
 
 
Projekti on rahastatud kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest.
 
Oleme saanud Eesti maaelu arengukava 2014-2020 ühise põllumajanduspoliitikaga kaasneva maaelu arengu toetuse meetmest otsuse Leader-projektitoetuse määramise kohta.

Projekti teiseks rahastajaks on Saue Vallavalitsus.

1. Projekti nimi: Tuula külakeskuse hoone ehitustööde IV etapp


Projekti eesmärk: Laste ja noorte ning täiskasvanute vaba aja teenuste võimaluste laiendamine, koolieelsete laste hoiuvõimaluse loomine

Projektitoetuste abil ehitame Tuula külakeskuse hoones välja maakütte-, kanalisatsiooni-, veevarustuse ja elektrisüsteemi. Hoones valmivad mitmed ruumid: kaks ringiruumi, tualetid, vestibüül, majandusruum ja köök. Saalis ehitatakse lõpuni põrand.

2. projekti nimi: Uue turismiteenuse „Kogemusõpe kogukonnaköögis“ loomine Tuula külakeskuses

Projekti eesmärk: turismiteenuse loomine - toiduvalmistamise kogemuskoolitus avatud kogukonnaköögis Projektitoetuste abil ehitatakse välja hoone ventilatsioonisüsteem, sisustatakse kogukonnaköök, mis on vajalikud toiduvalmistamise kogemuskoolituste pakkumiseks.

2. Rahastajad on rahandusministeerium ja kohaliku omaalgatuse programm ning Saue Vallavalitsus

1) Sisustuse soetamine valmiva külakeskuse hoone fuajeesse. Projekti tulemusena soetatakse fuajeesse garderoobisüsteemid ja mööbel.
2) Projekt "Kogukonnateenuste loomine”. Projekti tulemusena on loodud tingimused ja avatud laste ja täiskasvanute käsitööring.
3) Projekt “Kogukonnakohviku loomine”. Projekti rahastuse toel on soetatud kogukonnakohviku mööbel.
4) Projekt “Vahendite hoiusüsteemi loomine” Projekti rahastuse toel on käsitöötuppa paigaldatud riiulisüsteemidega vahendite hoiukapp.
 
Joomla Templates - by Joomlage.com